<<  Firma Profili  >>

BOZKIR; Çatı, oluk, baca ve havalandırma sistemleri alanında hizmet vermektedir. 1978 yılından günümüze, 35 yıldır sektörde faal olarak çalışmakta konusunda uzman ekibiyle faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamız; İş ve yaşam alanlarının;

1- Çatı sistemlerinin sıfırdan yapılması, çatı tamiri, çatı tadilatı, çatılara şıngıl döşenmesi veya kiremitlerinin yenilenmesi,

2- Bina oluklarının sıfırdan yapılması, olukların değiştirilmesi, eksiz ve boyalı tip olukların montaj edilmesi

3- Kalorifer baca sistemlerinin sıfırdan yapılması, bacaların tadilatı ve yenilenmesi

4- Havalandırma sistemlerinin imal edilmesi, talep edilen yere kurulması veya mevcut havalandırma sistemlerinin tadilatı   alanında faaliyetine devam etmektedir.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile  şişirme plastik ambalaj üretimine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.  

 
Mehmet Ali ERDEM
Firma Sahibi